Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Türkiye Emekliler Derneği’nden Rektörümüz DURMUŞ’a Teşekkür

16.08.2017

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin EKMEN’e iade-i ziyarette bulundu.

 

Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin EKMEN’e  iade-i ziyarette bulundu.

 

Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin EKMEN, Batman Üniversitesine Rektör olarak atanmam sebebiyle hayırlı olsun ziyaretine geldiğini belirten Rektörümüz DURMUŞ, bu sebeple bugün Başkanımıza iade-i ziyarete geldiklerini söyledi.

 

Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin EKMEN,  “Rektörümüzün Derneğimize ziyarete gelmesinden dolayı çok memnun olduk, kendisine teşekkür ederim” dedi.

 

Şube Başkanı EKMEN:  Doğalgaz Hattı Projesi’nde Emeği Geçenlere Teşekkür Ederim

 

Dernek olarak iki yıldır Emekli TOKİ’lerine doğalgaz hattının çekilmesi için uğraş verdiklerini ifade eden Şube Başkanı EKMEN, Batman Valimizin, Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ’un ve Belediye Başkan Vekilimizin destekleriyle proje daha çabuk ilerleme kaydetti. Doğalgaz hattı projesinin yapımına başlandı. Emekli TOKİ’leri de doğalgaza kavuşacak. Bu sebeple kendilerine teşekkür ederim” dedi.

 

Rektör DURMUŞ: Üniversiteye Çekilecek Doğalgaz Hattından Emekli ve Kuyubaşı TOKİ’lere birer Uç Verilecek

 

Üniversitemizin Batı Raman Kampüsü’ne çekilecek doğalgaz hattının Üniversitemiz kaynaklarıyla döşendiğini ifade den Rektörümüz DURMUŞ, bu projenin gerçekleşmesi için bizlere sağladıkları katkılarından dolayı Sayın Valimiz Ahmet DENİZ ve Belediye Başkanımız Ertuğ Şevket AKSOY’a  teşekkür ettiklerini söyledi.

 

Üniversitemiz Batı Raman Kampüsü’ne çekilecek doğalgaz hattından  Kuyubaşı TOKİ ve Emekli TOKİ’ ye de  birer tane uç verileceğini ifade eden Rektörümüz DURMUŞ, “Emekliler bizim için çok değerlidir, bu projeden onlarında faydalanması için Batman Üniversitesi olarak destek verdik.” dedi.

 

Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin EKMEN, emeklilerimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ’a teşekkürlerini ifade etmek adına plaket takdim etti.

Türkiye Emekliler Derneği’nden Rektörümüz DURMUŞ’a Teşekkür

Türkiye Emekliler Derneği’n...

Türkiye Emekliler Derneği’n...