Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Etkinliklerine Katıldı

17.07.2017

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Batman Valiliği tarafından düzenlenen etkinliklere katılan Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, “15 Temmuz ihanetini unutmamak, unutturmamak lazım ve bundan ders çıkarmak gerekiyor” dedi.

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Batman Valiliği tarafından düzenlenen etkinliklere katılan Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, “15 Temmuz ihanetini unutmamak, unutturmamak lazım ve bundan ders çıkarmak gerekiyor” dedi.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, Binlerce Batmanlıyla Birlikte Demokrasi Nöbetine Katıldı.

 

 “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında Batman Valiliği tarafından Valilik girişinde organize edilen Demokrasi Nöbeti etkinliğinde binlerce Batmanlı bir kez daha demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkarak, tek vücut oldu.

 

15 Temmuz 2016 tarihinde hain Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) çeteleri tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminin birinci yıldönümünde düzenlenen etkinliğe; Vali Ahmet Deniz, eşi Olcay Deniz, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ramazan Akbal, İdare Mahkemesi Başkanı Berkan Ayturan, Vergi Mahkemesi Başkanı Barış Çelik, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ile binlerce Batmanlı katıldı.

 

Rektörümüz, “Şehit Yakınları ile Gaziler ve Aileleri” Onuruna Verilen Yemeğe Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ ve eşi Ayla DURMUŞ, Batman Valiliği tarafından organize edilen  “Şehit Yakınları ile Gaziler ve Aileleri” onuruna verilen yemeğe katılarak şehit yakınları ile gazi aileleriyle bir araya geldi.

 

TP Kristal Park tesislerinden düzenlenen yemeğe; Vali Ahmet DENİZ, eşi Olcay DENİZ, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, İdare Mahkemesi Başkanı Berkan AYTURAN, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ,  İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Hüseyin TOPUZ, İl Emniyet Müdürü M. Ali AKKAPLAN ve kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ile çok sayıda şehit yakını, gazi ve aileleri katıldı.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, “15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi”  Konulu Fotoğraf Sergisi Açılışına Katıldı

Batman Belediyesi ile Anadolu Ajansı’nın desteği ile Batman Valiliği tarafından organize edilen  “15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi”  konulu fotoğraf sergisi Batman Park AVM, sergi alanı ile Batman Valiliği bahçesi önünde vatandaşların gezisine açıldı.

 

 

Sergilerin açılışına, Vali DENİZ’in yanı sıra Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, Vali Yardımcıları, kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, 15 Temmuz Temalı Fotoğraf Sergisinin Açılışına Katıldı

Batman Belediyesi Kültür Merkezinde İhlas Haber Ajansı tarafından düzenlenen 15 Temmuz fotoğraf sergisinin açılışına Batman Vali Ahmet DENİZ,  Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

 

Rektörümüz, "15 Temmuz Temalı Fotoğraf Sergisi"nin Açılışına Katıldı

Tüm Resimler

Rektörümüz, "15 Temmuz Tema...

Rektörümüz, "15 Temmuz Tema...

Rektörümüz, "15 Temmuz Tema...