Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz DURMUŞ, Cumhuriyet Başsavcısı TAŞKALE’nin Veda Yemeğine katıldı

18.07.2017

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, ilimizde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaparken, Ankara Cumhuriyet Savcılığına atanan Şenol Taşkale için Batman Valisi Ahmet DENİZ tarafından verilen veda yemeğine katıldı.

 

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, Batman Valisi Ahmet DENİZ tarafından ilimizde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yaparken,  Ankara Cumhuriyet Savcılığına atanan Şenol Taşkale için verilen veda yemeğine katıldı.

 

TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen yemeğe; Vali Deniz ve Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ’un yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Şenol TAŞKALE, İdare Mahkemesi Başkanı Berkan AYTURAN, Adalet Komisyonu Başkanı Ramazan AKBAL, Baro Başkanı Hamit ÇAKAN, İl Jandarma Komutanı J.Kur. Alb. Hüseyin TOPUZ,  İl Emniyet Müdürü M. Ali AKKAPLAN ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir ÖZER ve Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Murat ŞAHİN katıldı.

 

İlimizde Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Taşkale'ye yürüttüğü çalışmalardan dolayı teşekkür eden Vali DENİZ ve Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ,  kendilerine "Plaket" takdim ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.