Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Rektörümüz DURMUŞ, İl Jandarma Komutanı TOPUZ’un Veda Yemeğine Katıldı

02.08.2017

Rektörümüz Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, İlimizde İl Jandarma Komutanı olarak görev yaparken, görev süresi dolan İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Hüseyin TOPUZ için Batman Valisi Ahmet DENİZ tarafından verilen veda yemeğine katıldı.

 


TP Kristal Park tesislerinde düzenlenen programa; Batman Valisi Ahmet DENİZ, Belediyesi Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ahmet GÜLER,  Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın DURMUŞ, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Hüseyin TOPUZ, kamu kurum yöneticileri ve STK temsilcileri katıldı.

 

Veda yemeğinde konuşma yapan Vali DENİZ, ilimizde İl Jandarma Komutanı olarak görev yapan TOPUZ’a  terörle mücadele de göstermiş olduğu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 
İl Jandarma Komutanı TOPUZ, Batman'da çalıştığı süre zarfında kendisine verdiği desteklerden dolayı Vali DENİZ'e ve desteklerini kendisinden esirgemeyenlere teşekkür etti.

 

İlimizde İl Jandarma Komutanı olarak görev yapan TOPUZ’a ilimizde yürüttüğü çalışmalardan dolayı Vali DENİZ ve Rektörümüz DURMUŞ birer "Plaket" takdim etti.

Rektörümüz DURMUŞ, İl Jandarma Komutanı TOPUZ’un Veda Yemeğine Katıldı

Rektörümüz DURMUŞ, İl Jand...

Rektörümüz DURMUŞ, İl Jand...

Rektörümüz DURMUŞ, İl Jand...