Anasayfaya Dön

En

Ku

Hızlı Erişim
Web Mail
Kütüphane
Bilgi Edinme
İletişim Bilgileri
Telefon Rehberi

Haberler

Eski Kalkınma Bakanımız Sayın YILMAZ’ın Birlik Vakfı Batman Şubesi Ziyaretine Rektörümüz DURMUŞ’ta Eşlik Etti

18.06.2017

Birlik Vakfı Batman Şubesi’ne ziyarette bulunan eski Kalkınma Bakanımız ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet YILMAZ’a eşlik eden Rektörümüz DURMUŞ, Şube Başkanı Hamdullah TÜZÜN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Birlik Vakfı Batman Şubesi’ne ziyarette bulunan eski Kalkınma Bakanımız ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet YILMAZ’a eşlik eden Rektörümüz DURMUŞ, Şube Başkanı Hamdullah TÜZÜN ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

 

Ziyarete eski Kalkınma Bakanımız ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Cevdet YILMAZ ve Rektörümüz DURMUŞ’un yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nurettin KIYAS ve Ak Parti İl Başkanı Diyaettin UÇAR katıldı.  

 

Birlik Vakfı Batman Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden eski Bakanımız Sayın Cevdet YILMAZ, vakfın Batman çalışmaları ve Batman hakkında Şube Başkanı TÜZÜN’den bilgi aldı.

 

Bir saate yakın süren ziyaretin ardından Birlik Vakfı Batman Şubesi’nden ayrılan eski Bakanımız Sayın Cevdet YILMAZ, Rektörümüzle birlikte Üniversitemiz Merkez Kampüsü’ne geçti.   

 

Eski Kalkınma Bakanı YILMAZ’ın Birlik Vakfı Batman Şubesi Ziyaretine Rektörümüz DURMUŞ’ta Eşlik

Eski Kalkınma Bakanı YILMAZ...

Eski Kalkınma Bakanı YILMAZ...

Eski Kalkınma Bakanı YILMAZ...

Eski Kalkınma Bakanı YILMAZ...